Szanowni Państwo,

serdecznie dziękuję Państwu za poparcie udzielone mi w minionych wyborach parlamentarnych. Wybory to szczególny czas, w którym składa się wiele obietnic. Złote pomysły mnożą się i pojawiają nie wiadomo skąd. Wydaje się, że niemal każdy kandydat ma idealną, swoistą recepturę na wprowadzenie w życie zmian, które zagwarantują stuprocentowy sukces i poprawę wszystkich dziedzin życia w sferze publicznej i naszej prywatnej – osobistej.

W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi, chciałbym zwrócić Państwa uwagę na ogromną odpowiedzialność nas wszystkich, za to jakie osoby i z jakim doświadczeniem będą reprezentować nas w parlamencie regionu – Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. Z całą pewnością powinni to być ludzie dynamiczni, z otwartym umysłem i świeżym spojrzeniem w przyszłość.

Takim kandydatem jest Przemysław Ajchler, ubiegający się o mandat radnego Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, startujący z okręgu nr 2 (powiaty: chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, międzychodzki, obornicki, pilski, szamotulski, wągrowiecki, złotowski) pozycja nr 9.

To człowiek młodego pokolenia, posiadający dużą wiedzę w temacie wsi i rolnictwa a także spore dokonania prywatne. Jego pasją są odnawialne źródła energii – przyszłość dla naszej gospodarki energetycznej a także biogazownie, które są najlepszym rozwiązaniem dla obszarów wiejskich . To człowiek rodzinny, stawiający na tradycję i uczciwość. Jestem przekonany, że w samorządzie powinni działać ludzie właśnie tacy jak On. Dzięki takim kandydatom jak Przemysław Ajchler, my Wielkopolanie mamy szanse na lepszą przyszłość.

Gorąco zachęcam Państwa do oddania swojego głosu, w wyborach samorządowych, 21 października, na kandydata Przemysława Ajchlera.

  Numer 9 to najlepszy wybór!

Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

  Zbigniew Ajchler