Głosując na mnie, wybierasz człowieka pracowitego, który od lat skutecznie realizuje się w pracy zawodowej i samorządowej. Jestem osobą spełnioną już w życiu zawodowym i osobistym, w Sejmie więc nie szukam wygodnej posady, ale możliwości, by pomagać ludziom.

Pomoc innym to dla mnie sens życia. Wierzę, że człowiek jest tyle wart, ile jest w stanie ofiarować innym. Dlatego od 30 lat pełnię służbę społeczną, z wielkim zaangażowaniem i poczuciem odpowiedzialności reprezentując interesy naszego regionu w samorządzie.

Na obszarze lokalnym udało się dokonać już wiele. Wśród urzędników regionalnych zdążyłem zdobyć już reputację osoby aktywnej, optymistycznej i przede wszystkim skutecznie dążącej do celu.

Zdobyte w pracy samorządowej i działalności przedsiębiorczej doświadczenie chciałbym przełożyć teraz na służbę publiczną dla całego Państwa. Znam prawo i jego ułomności, jestem przygotowany, by je poprawiać i tworzyć. Obiecuję wypełniać swoje obowiązki pieczołowicie oraz dbać o interesy Polski oraz wyborców z naszego regionu.